Po polsku

Możesz żyć tak, jak chcesz. Możesz rozwijać swoją kreatywność i swoje talenty.

Wierzę w ludzi i w zmiany. Jestem przekonana, że zawsze możesz zacząć od nowa, że w każdym momencie życia możesz wybrać nową drogę.

Wyruszmy razem w podróż. Podróż zmiany, poszukiwania siebie, klarowności. Podróż do kreatywnego życia, które do Ciebie pasuje.

Chcę Ci pomóc zrozumieć, że strach i niepewność nie muszą Cię ograniczać, że mimo przeszkód możesz osiągać swoje kreatywne cele.

Nie potrzebujesz odwagi. Jedyne czego potrzebujesz to ruszenie się z miejsca, bo akcja leczy ze strachu.

Czy jesteś na początku swojej podróży, czy gdzieś w połowie drogi bez kompasu, czy też nie wiesz dokąd chcesz podążać, jestem tutaj, żeby Ci pomóc, być Twoim przewodnikiem.

Piszesz, malujesz, muzykujesz, robisz badania naukowe, prowadzisz kreatywne życie. Twoja kreatywna droga jest kręta i czasem nie wiesz który wybrać kierunek. Jestem tutaj dla Ciebie. Wyruszymy razem w podróż, żeby sprawdzić jak wygląda Twoja droga.

NO DOBRA, ALE Z JAKIEJ METODY KORZYSTASZ, ANNO?

Ty jesteś moją metodą, moja sekretną bronią.

Nie mam uniwersalnego systemu. Wszyscy jesteśmy różni, a ja uważam, że pozytywne i trwałe zmiany mogą nastąpić tylko jeżeli wyjdą do Ciebie. Tylko Ty możesz mi powiedzieć czego ode mnie potrzebujesz i jakie kroki musisz zrobić, żeby osiągnąć swoje cele.

Jestem tutaj dla Ciebie i będę Cię wspierać na każdym kroku.

CHCESZ ZE MNĄ PRACOWAĆ?

Możesz wybrać sposób współpracy, który Ci najbardziej pasuje.